Rollupy Ścianki
wystawiennicze
Stojaki pod banery Trybunki, meble eventowe

Listwy, ramy, OWZ Stojaki na ulotki Outdoor, stoiska targowe

Wydruki
wielkoformatowe

 

RODO w Kento.pl

w związku z wejściem w życie unijnego Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych (RODO) z dniem 25.05.2018 r., jesteśmy obowiązani poinformować o zmianach dotyczących zarządzania danymi osobowymi. Wszystkie szczegóły odnośnie przetwarzanie przez nas danych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności.

 

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI


 Zachowanie poufności danych naszych Klientów i Kontrahentów oraz przejrzystość w ich przetwarzaniu jest dla nas niezwykle ważna, dlatego sporządziliśmy nową Politykę Prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania danych osobowych.

 

Administratorem danych osobowych jest firma Extend Vision Sp. z o.o.  z siedzibą w Krakowie przy ul. Kamienna 43, 31-403 Kraków .

Kento.pl jest nazwą firmy Extend Vision Sp. z o.o.. 

 

Gdzie przechowujemy Twoje dane?


Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), na ściśle zabezpieczonych serwerach. Każda operacja przesyłania i przetwarzania danych osobowych jest wykonywana zgodnie z obowiązującym prawem.

 

Kto ma dostęp do Twoich danych?
 

Dostęp do Twoich danych ma tylko i wyłącznie firma Extend Vision Sp. z o.o.

Nigdy nie przekazujemy Twoich danych, nie sprzedajemy ich ani nie wymieniamy się nimi w celach marketingowych z podmiotami spoza firmy Extend Vision Sp. Z O.O. Dane przekazywane podmiotom zewnętrznym są używane tylko do świadczenia Ci naszych usług.

 

W jakim celu wykorzystujemy Twoje dane osobowe?

Przetwarzamy Twoje dane osobowe, ponieważ jest to niezbędne do: realizacji zamówień, obsługi reklamacji w przypadku, gdy taka reklamacja zostanie złożona; obsługi zapytań i zgłoszeń, które do nas kierujesz, kontaktowania się z Tobą w celach związanych ze świadczeniem usług.

Ponadto przetwarzamy Twoje dane osobowe na podstawie  prawnie uzasadnionego interesu Extend Vision Sp. z o.o.. w celu prowadzenia wobec Ciebie działań marketingowych w tym marketingu bezpośredniego.

 

Jakie masz prawa?


Pamiętaj, że w każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, jakie Twoje dane osobowe przechowujemy. Masz prawo otrzymać kopii tych danych. Możesz również zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są nieprawidłowe lub uzupełnienia danych niekompletnych.

W każdej chwili masz prawo usunąć jakiekolwiek dane przetwarzane przez Extend Vision Sp. z o.o., z wyjątkiem następujących sytuacji:


* masz otwarte zamówienie, które nie zostało jeszcze wysłane lub zostało wysłane tylko częściowo
* masz nieuregulowany dług wobec Extend Vision Sp. z o.o., niezależnie od metody płatności
* Twój dług został sprzedany firmie zewnętrznej w ciągu ostatnich trzech lat lub jednego roku (w przypadku klientów, którzy zmarli)
* Twój wniosek kredytowy został odrzucony w ciągu ostatnich trzech miesięcy
* Jeśli dokonałaś(eś) jakikolwiek zakupów, zachowamy Twoje dane osobowe dotyczące transakcji w celach księgowych.

 

Masz prawo do niewyrażenia zgody na przetwarzanie danych na podstawie uzasadnionego interesu Extend Vision Sp. z o.o.

                                                                                          

Przysługuje Ci również prawo do niewyrażenia zgody na marketing bezpośredni, w tym także na profilowanie.

 

Możesz zrezygnować z otrzymywania materiałów marketingu bezpośredniego w następujący sposób:

* wykonując instrukcje zawarte w każdej takiej wiadomości e-mail
* wysyłając maila na adres  biuro@kento.pl  z tytułem: Do Inspektora Ochrony Danych Osobowych – cofnięcie zgody na marketing bezpośredni

 

Masz prawo zażądać ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych pod następującymi warunkami:

* jeśli nie zgodzisz się na przetwarzanie danych na podstawie uzasadnionego interesu Extend Vision Sp. z o.o., wtedy Extend Vision Sp. z o.o. ograniczy jakiekolwiek przetwarzanie takich danych po zweryfikowaniu, czy istnieje taki uzasadniony interes.
* jeśli zgłosisz, że Twoje dane osobowe są niepoprawne, wtedy Extend Vision Sp. z o.o. musi ograniczyć jakiekolwiek przetwarzanie danych do momentu zweryfikowania ich poprawności.
* jeśli przetwarzanie danych jest niezgodne z prawem, wtedy możesz nie zgodzić się na wykasowanie danych osobowych i zamiast tego zażądać ograniczenia używania Twoich danych osobowych.
* jeśli Extend Vision Sp. z o.o. nie potrzebuje już Twoich danych osobowych, ale są one wymagane do zgłoszenia lub oddalenia roszczenia.

 

Jak możesz korzystać ze swoich praw?


Bardzo poważnie podchodzimy do ochrony danych, dlatego wyznaczyliśmy osoby odpowiedzialne, za odpowiadanie na pytania dotyczące powyższych kwestii. Aby się z nimi skontaktować, napisz na adres  biuro@kento.pl .

 

Inspektor Ochrony Danych Osobowych:
 

Aby zagwarantować, że Twoje dane zawsze będą przetwarzane wiernie, w sposób transparentny i zgodny z prawem, wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Aby skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych, napisz na adres biuro@kento.pl a w temacie wiadomości wpisz „Do Inspektora ochrony Danych Osobowych”.

 

Prawo zgłoszenia skargi w organie nadzorczym:  
 

Jeśli uważasz, że Extend Vision Sp. z o.o. przetwarza Twoje dane osobowe w niewłaściwy sposób, możesz się z nami skontaktować. Masz też prawo zgłosić skargę w organie nadzorczym.

 

Uaktualnienia naszych Zasad prywatności:
 

W przyszłości może zajść konieczność aktualizacji Zasad prywatności. Ich najnowsza wersja będzie zawsze dostępna na naszej stronie. Będziemy informować o każdej zmianie treści Zasad prywatności, na przykład o zmianach dotyczących celu, w jakim korzystamy z Twoich danych osobowych, tożsamości Inspektora Ochrony Danych Osobowych lub Twoich praw.

 

W jakim celu wykorzystujemy Twoje dane osobowe?

Przetwarzamy Twoje dane osobowe, ponieważ jest to niezbędne do: realizacji zamówień, obsługi reklamacji w przypadku, gdy taka reklamacja zostanie złożona; obsługi zapytań i zgłoszeń, które do nas kierujesz, kontaktowania się z Tobą, w celach związanych ze świadczeniem usług.

Ponadto przetwarzamy Twoje dane osobowe na podstawie  prawnie uzasadnionego interesu Extend Vision Sp. z o.o. w celu prowadzenia wobec Ciebie działań marketingowych w tym marketingu bezpośredniego.

 

 

 

Dlaczego Kento.pl ?

 

Nasza firma działa na rynku już od szesnastu lat, co pozwoliło nam zyskać zaufanie i lojalność licznych Klientów. Naszymi atutami są duże stany magazynowe systemów wystawienniczych , rygorystyczne przestrzeganie norm jakości oraz ekspresowy serwis. Dzięki temu nasi Klienci mogą mieć pewność, że otrzymują od nas tylko sprawdzone produkty, które spełnią ich oczekiwania w 100 procentach. 

 

Wśród naszych propozycji znajdą Państwo m.in. ścianki tekstylne, podświetlane i magnetyczne, stoiska wystawiennicze i ramy eskpozycyjne,  rollupy reklamowe , wydruki wielkoformatowe UV/solvent, tablice reklamowe, a przede wszystkim gotowe systemy indoor/outdoor. 

 

Co oferujemy?

  • Systemy tylko wysokiej jakości.
  • Realizacje w trybie ekspresowym nawet w 24h – duże stany magazynowe i druk 7 dni w tygodniu non stop.
  • Pogotowie graficzne – kiedy potrzebny jest ekspresowy projekt lub korekta grafiki.
  • Profesjonalną obsługę.
  • Program partnerski dla stałych Klientów. 

 

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów.

 

Zapraszamy do kontaktu

 

 
 

Jeżeli chcesz otrzymywać nowe informacje
o naszych produktach podaj adres e-mail
w polu poniżej:

Kento na facebooku jesteśmy na Google Plus