Rollupy Ścianki
wystawiennicze
Stojaki pod banery Trybunki, meble eventowe

Listwy, ramy, OWZ Stojaki na ulotki Outdoor, stoiska targowe

Wydruki
wielkoformatowe
Ldzign2013_ukladsmall_300dpi_cmyk_ramka_pl

Łódź Design Festiwal

02-09-2013 11:43

Łódź Design Festiwal powstał w 2007 roku, a już za miesiąc odbędize się jego kolejna, piata edycja. Od samego początku Festiwal ewoluował, dochodząc do obecnego kształtu.

Hasło tegorocznej edycji Łódź DEsign Festiwal brzmi It's all about humanity. W jego ideę wpisują się trzy bloki tematyczne, na które został podzielony festiwal.

Dziłania zawarte w programie bloku SPOŻYWANIE mają na celu pokazanie odbiorcom, że jedzenie może być traktowane jako produkt, który należy projektować. Rozważania o tym, w jaki sposób organizowana jest przestrzeń miejska i kto o tym decyduje staną się osią bloku ZAMIESZKANIE. Blok EMPATIA służy podkreśleniu, jak ważne jest tworzenie rozwiązań zorientowanych na użytkownika przedmiotu.

Ponadto w ramach ŁDF 2013 odwiedzający będą mieli okazję wziąć udział w interesujących warsztatach (organizowanych m.in. przez Krosno - przenośna huta szkła), konferencji BiznesUp!, czy skorzystać z Czytelnie i przestrzeni do spotkań. Dla najmłodszych i rodzin z dziećmi przygotowano program Edukreacja. Młodzi twórcy będą mieli okazję pokazać się szerszej publiczności podczas konkursu make me!.

W czasie Festiwalu w Łodzi nie można się będzie nudzić. Oprócz wydarzeń związanych bezpośredno z ŁDF w mieście odbędzie się30 wystaw towarzyszących i kilkanaście wydarzeń towarzyszących.

Jeżeli chcesz otrzymywać nowe informacje
o naszych produktach podaj adres e-mail
w polu poniżej:

Kento na facebooku jesteśmy na Google Plus