Rollupy Ścianki
wystawiennicze
Stojaki pod banery Trybunki, meble eventowe

Listwy, ramy, OWZ Stojaki na ulotki Outdoor, stoiska targowe

Wydruki
wielkoformatowe
Ggd_baner

GDYNIA DESIGN DAYS

02-09-2013 11:27

Szósta edycja Gdynia Design Days odbyła się w tym roku między 5 a 14 lipca. Bogaty program wydarzenia przyciągnął sporą publiczność zainteresowaną designem i modą.

Pomysł twórców GDD na tegoroczną edycję był prosty i opierał się głównie na promocji regionu. Hasło „Na styku” to motyw przewodni towarzyszący wystawom, warsztatom i koncertom, podkreślający to, że wszystko, co działo się w czasie festiwalu łączy to, co ważne modne w Polsce i na świecie.

Do współpracy przy tworzeniu wydarzeń zaproszono lokalne środowisko projektowe, co zaowocowało  interesującymi wystawami pokazującymi projekty rodzimych twórców.

Centrum festiwalu stanowił Terminal Designu, piętrowa konstrukcja zaprojektowana przez grupę Tabanda. To tam odbyło się najwięcej warsztatów, wykładów i została zaprezentowana wystawa „Współczesne Improwizacje” pokazująca osiągnięcia nadmorskich twórców.

Odwiedzającym Gdynia Design Days organizatorzy umożliwili spotkanie z producentami i twórcami. Na „Projekt Market” można było kupić autorskie produkty: biżuterię, akcesoria domowe, zabawki dla dzieci, a nawet rowery.

Jednym z największych hitów targów jest możliwość aktywnego w nich uczestnictwa – organizatorzy przygotowali warsztaty dla dzieci i dorosłych, panele dyskusyjne, wykłady ekspertów w wielu dziedzinach związanych z modą i designem.

My już nie możemy doczekać się kolejnej edycji!

Jeżeli chcesz otrzymywać nowe informacje
o naszych produktach podaj adres e-mail
w polu poniżej:

Kento na facebooku jesteśmy na Google Plus